Skip to content

Sklenice všeho druhu.

Slovním spojením nápojové sklo se označují různé nádoby, které nám slouží na nalévání a roznášení nápojů. Jsou to různé sklenice anebo džbány na tekutiny různého druhu. Ne vždy se jedná o sklo. Některé mohou být také z příbuzného skla, křišťálu. Tyto dva hlavní materiály se používají pro výrobu všeho možného, co souvisí s přenášením nebo naléváním či točením jakéhokoli druhu nápoje. Jsou velice oblíbené, protože je vidět, co přesně je v nich nalité. Dále také je poznat, jak čistá je restaurace. Pokud mají špinavé sklo, je možné se domnívat, že obsluha za moc nestojí. 

Sháníme nápojové sklo.

Jedno z variant, kde sehnat nápojové sklo jsou speciální obchody s domácími anebo lépe s kuchyňskými potřebami. Mají většinou veliký sortiment různého porcelánu (např. značky Rak porcelán) a také nejrůznější tvary a velikosti sklenic, džbánů a váz na květiny, vyrobených ze skla anebo křišťálu. Pokud tam tedy zajdeme, můžeme se ocitnout ve skleněném světě. Toto ale není zrovna nejvhodnější místo pro nákup nápojového skla pro profesionální kuchyni. Nejen že jsou ceny opravdu vysoké (bavíme se o maloobchodních cenách) ale hlavně by asi nebyli schopni nám dodat kýžený počet kusů. Pokud vybavujete profesionální kuchyni tak jistě hledáte na internetu „nápojové sklo velkoobchod“, kde naleznete jistě to samé ale za příznivější ceny. Dále máte tu výhodu, že můžete nakupovat ve velkém, a to se vám jistě vyplatí. 

Proto je nápojové sklo jednodušší hledat spíše na internetu než v domácích potřebách. Nejlepší to ale máte, pokud se nějaký ten velkoobchod nachází zrovna ve vaší blízkosti. Pokud si totiž přejete něco speciálního, co nemají zrovna na svém e-shopu, můžete se jednoduše osobně domluvit. Navíc ne všechny obchody mají na svých internetových stránkách úplný sortiment. Nemluvě třeba o vyřazených kusech z prodeje, protože je nahradil novější produkt. Většinou jim ještě několik palet starého produktu na skladě zbyl. Proto je úplně nejlepší se osobně domluvit na tom, co zrovna požadujete.

No comments yet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Comments (0)